Novinky
Chitosan Complex

Chitosan Complex doplněk stravy s nestravitelnou vlákninou chitosan extrahovanou z mořských mušlí, která má neuvěřitelnou schopnost vázat na sebe tuky přijaté potravou a znemožnit tak jejich absorpci v těle. Chitosan...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?

HealthAid Ltd, Marlborough Hill, Harrow, Middlesex, HA1 1UD, England

Úvod HealthAid Ltd, Marlborough Hill, Harrow, Middlesex, HA1 1UD, England
Parametry  
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 12
Název Cena
Atrotone ® Atrotone ®

Podpora struktur kloubních chrupavek a vazů. Doplněk stravy s obsahem prášku ze slávek a kolagenem II. typu, v kombinaci s glukosaminem, chondroitinem, kurkumou a organickou sírou (MSM).

Kategorie:  Doplňky stravy
595,- Kč
Children's Echinacea Children's Echinacea

Tekutý extrakt z byliny Echinacea pro děti od 3 do 12 let s obsahem přírodní třešně Aceroly, která je zdrojem silných antioxidantů.

Kategorie:  Doplňky stravy
325,- Kč
Chitosan Complex Chitosan Complex

 

Chitosan Complex je doplněk stravy s nestravitelnou vlákninou chitosan se schopností vázat na sebe tuky přijaté potravou a znemožnit tak jejich absorpci v těle.Spolu s jedinečnou kombinací vitamínu C, extraktem z Gymnaema Sylvestre a chromem.

Kategorie:  Doplňky stravy
850,- Kč
Cigaretový filtr Cigaretový filtr

Unikátní cigaretový filtr, který odstraňuje dehet a nikotin, aniž by výrazně změnil chuť cigarety nebo chuť na cigaretu.

Kategorie:  Ostatní
80,- Kč
Day-vit ® Active Day-vit ® Active

Multivitamínový a minerální komplex s obsahem antioxidantů, koenzymu Q10 a s čistým standardizovaným extraktem korejského Ženšenu v jedné tabletě.

Kategorie:  Doplňky stravy
370,- Kč
Digeston® MAX Digeston® MAX

S obsahem trávicích enzymů a 7 miliardami bakterií probiotických kmenů Lactobacillus Acidophilus.

Kategorie:  Doplňky stravy
480,- Kč
FemProbio™ FemProbio™

FemProbio™ – jedinečné složení speciálně pro ženy s obsahem 12 probiotických kmenů a 50 miliardami životaschopných bakterií mléčného kvašení, obohacených o prebiotika FOS (fructooligosacharidy).

Kategorie:  Doplňky stravy
970,- Kč
Livercare ® Livercare ®

S tradiční složkou Ostropestřece mariánského, který pomáhá detoxikačním procesům organismu a udržuje dobrou funkčnost jater.

Kategorie:  Doplňky stravy
410,- Kč
MagCitra® MagCitra®

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k normální činnosti svalů. Hořčík přispívá k normální syntéze bílkovin, k normální psychické činnosti a k normální činnosti nervové soustavy.

Kategorie:  Doplňky stravy
430,- Kč
Menovital Menovital

Menovital® doplněk stravy – je originální přípravek, který kombinuje vyváženou řadu vitamínů, jako je vitamin B6 - přispívá k regulaci hormonální aktivity, minerálů jako je zinek - přispívá k udržení normálního stavu kostí a bylin jako je např. šalvěj - pro mírnění návalů horka, nadměrného pocení. Jsou zde obsaženy i sójové isoflavony, které přispívají k ženské hormonální rovnováze během klimakteria a přispívají k udržení normální pevnosti kostí u žen po menopauze.

Kategorie:  Doplňky stravy
570,- Kč
Osteoflex ® cream HealthAid ® Osteoflex ® cream HealthAid ®

 

Krém může být přínosem pro lidi, kteří zažívají ztuhlost a otoky kloubů, bolesti zad a krční páteře, ale i pro sportovce, kteří potřebují poskytnout další podporu svým kloubům, vazům a pomohou tak zabránit zranění z přetížení.

Kategorie:  Kosmetika
400,- Kč
Resolife™ Resolife™

Pomáhá svými silnými antioxidačními a protizánětlivými účinky zlepšovat krevní oběh a udržovat zdravé srdce a imunitní systém. 

Kategorie:  Doplňky stravy
795,- Kč
Na stranu: produktů.
Copyright 2016 - 2020 © PrevenceZdravi.eu