Doporučujeme
  
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Poradna

Úvod Poradna

Stačí si stáhnout „Dotazník pro on-line poradnu“ ve formátu Excel, vyplnit a poslat mi jej ke zpracování odborné poradny. Já Vám (zpravidla) do týdne sestavím odborné doporučení k řešení Vašich potíží a navrhnu vhodnou sestavu přípravků z oblasti přírodní medicíny, navíc s jejich dávkováním a posouzením jejich vhodnosti užívání s Vámi užívanými léky od Vašeho ošetřujícího lékaře.

 

Poradna on-line je určena pro nekomplikované stavy a není určena pro těžká onemocnění typu rakovina, únavový syndrom, roztroušená skleróza a podobně. V těchto komplikovaných případech je nutno se objednat na EAM (elektroakupunkturní měření - Energetická diagnostika zdravotního stavu na www.lecitelstvi.com), kde získáme grafické znázornění a číselné hodnoty vyjadřující stav vašich orgánů a tělesných systémů. Teprve na základě této diagnostiky pak lze doporučit odpovídající a úspěšnou harmonizaci vašeho organismu, což už je nad rámec tohoto způsobu poradny.

 

Objednáním on-line poradny současně berete na vědomí všeobecné podmínky této služby. On-line poradna je placenou službou.

 

Tuto službu můžete uhradit 2 způsoby:

1. Odesláním 200,-Kč složenkou z kterékoli pošty na adresu: Zdeněk Říha, nám. Míru 112, Hulín 768 24.

 

2. Složením částky 200,-Kč u Fio banka, na účet číslo 2100281574/2010, Variabilní symbol je vaše telefonní číslo, Konstantní je 0308 a do Zprávy pro příjemce uveďte své celé jméno - důležité pro identifikaci platby!

 

Jakmile bude úhrada provedena, bude vám písemná odpověď na řešení vašich zdravotních potíží zaslána na vámi uvedený e-mail. Materiál určený pro harmonizaci vašeho organismu vám bude na požádání zaslán poštou na dobírku a při ceně zboží nad 1500,- Kč bez navýšení o poštovné a balné!

 

Chtěli byste tuto službu zdarma?

Pokud si objednáte zboží v hodnotě nad 1000,- Kč a zaplatili jste již předtím za zpracování on-line poradny (v objednávce nutno připomenout), bude vám 200,- Kč za poradnu odečteno z ceny zboží!

 

 

Poradna podle zkušeností z praxe

 

Po přečtení těchto stránek (pro vstup je nutno se Registrovat) byste měli být schopni sami si sestavit alespoň základní medikaci na řešení svých zdravotních potíží. Mým cílem je nabídnout všem lidem možnost sestavit a vybrat si pro sebe jednoduchou sestavu přírodních preparátů pro prevenci zdraví nebo si jen vybrat nějaký zdravý přírodní produkt, který přispěje ke zlepšení vašeho života, případně i ke zlepšení vašeho zdravotního stavu.

 

Níže uvedené kombinace produktů, které Vám tímto předkládám, se mi velmi osvědčily v mé dlouholeté praxi. Podle těchto kombinací se dá velmi dobře harmonizovat a sladit činnost všech vnitřních orgánů, jakož i fungování celého organismu jako celku.

 

Zkušenosti s užíváním doplňků stravy a změnou stravovacích návyků, které zde uvádím, mohu potvrdit na tisících mých klientů. Nikdo totiž není dokonale zdravý (ani já ne). Nikdo se nevyvaruje v průběhu života různých onemocnění, dokonce se k nim často sám „dopracuje“. Částečně vlastní vinou, částečně v důsledku působení vrozených dispozic. Proto je nutná alespoň nějaká prevence.

 

Při užívání mnou doporučovaných doplňků stravy není přípustné, abyste si bez vědomí Vašeho ošetřujícího lékaře vysadili předepsané léky! Jen ošetřující lékař může snížit dávkování léků nebo je úplně vysadit, ale to jen po měřitelném zlepšení zdravotního stavu, pokud už nadále nebudou potřebné!

 

Odborně sestavená léčebná doporučení, která působí synergicky, tj. vzájemně se zesilující, jsou čerpány z mých nejnovějších praktických poznatků.

 

Je třeba jen znát některé kontraindikace (nemožnost použití) a samozřejmě přistoupit k řešení zdravotních problémů komplexně, čili upravit celkový životní styl. Obecnou kontraindikací (nemožnost užívání) u přírodní léčby jsou léky na ředění krve jako např. Warfarin, Heparin apod. V těchto případech neužívejte žádné bylinné doplňky stravy a obraťte se na odborníka!

 

Uvedená doporučení a dávkování uvedená v sekci Poradna pro zkušené jsou na dospělou osobu. Některé produkty nejsou pro děti příliš vhodné, nebo u dětí nutno snížit dávky vzhledem k jejich stáří a váze, rovněž tak je u mnohých přípravků kontraindikováno (nemožnost užívání) těhotenství, kojení apod. V případě takovýchto stavů se raději poraďte s odborníkem.

 

                                                                                                      Po registraci vstupte zde

Copyright 2016 - 2021 © PrevenceZdravi.eu