Vitazyme a homocystein

Přidáno: 27.08.2016

Vážení zákazníci, vybrali jsme si jeden vážný a důležitý úkol. Chceme vrátit lidem zase radost ze života, zdraví a energii. A to jednoduchou cestou - cestou přírodních potravinových doplňků. Základním předpokladem kvalitního života je rovnováha duševního a fyzického zdraví. K dosažení tohoto předpokladu je nezbytná vlastní cílená snaha naslouchat svému tělu, svým potřebám.

Vážení zákazníci, vybrali jsme si jeden vážný a důležitý úkol. Chceme vrátit lidem zase radost ze života, zdraví a energii. A to jednoduchou cestou - cestou přírodních potravinových doplňků. Základním předpokladem kvalitního života je rovnováha duševního a fyzického zdraví. K dosažení tohoto předpokladu je nezbytná vlastní cílená snaha naslouchat svému tělu, svým potřebám.


Klasická medicína, na kterou se se svými problémy obracíme, léčí naše příznaky, ale ne příčinu našich zdravotních problémů. Ozdravné metody léčení, založené na doplnění chybějících životně důležitých látek našim buňkám (vitamíny, minerály a další mikroživiny) a celkovou detoxikaci organismu, na rozdíl od klasické léčby odstraňují příčinu zdravotních problémů a urychlují návrat zdraví a dobrou kondici, nejsou dosud správně doceněny. Svůj význam v uchování zdraví mají i vyvážené komplexy ochranných látek - antioxidanty.

 

Velmi rychlý a racionální život dneška představuje pro mnohé nemalou psychickou zátěž. Rychlost se zvyšuje a nabývá i množství informací, které musíme denně zpracovat. Nejen v zaměstnání, ale také v běžném denním životě jsou na nás kladeny stále vyšší nároky. Dochází tak k nadměrnému tlaku na náš nervový systém a na naší celkovou psychiku.

 

Vlivem neustálého stresu, špatné životosprávy, nedostatku pohybu a znečištěného životního prostředí dochází k chronické únavě, oslabení obranných schopností, je poškozena výměna látková a následně přichází řada civilizačních chorob, jako je nadbytek cholesterolu, časné sklerotické procesy v mozkových a srdečních cévách, zhoubné nádory, alergie, cukrovka a další. Jsme snadno náchylní k infekcím a pokud tyto signály přehlížíme, mohou se postupně rozvíjet vážné problémy.

 

Přidáme-li něco na posílení nervů, přírodní antioxidant a adaptogen, jsme na dobré cestě k utlumení příznaků stárnutí. Zdraví je především v rukách každého člověka. Zdravotní problémy nejsou neodvratným osudem, ale často výsledkem něčeho, co jsme my sami zanedbali.

 

Mikroživiny jsou přirozeně obsaženy v ovoci a zelenině. Nevhodným skladováním, dopravou nebo vlivem teploty se však jejich obsah snižuje. Problém je v tom, že se k nám v určité části roku často dovážejí produkty předčasně sklizené, aby dozrály cestou a takové produkty jsou velmi nekvalitní, co se týká obsahu prospěšných látek. U lidí se zvýšenou potřebou těchto látek bývá proto někdy nutné, aby sáhli po doplňcích stravy.

 

V tomto směru jsou jistě bezkonkurenční preparáty řady Vitazyme®, které prošly dlouhodobým mléčným kvašením.

 

Co je to Vitazyme®?:

Vitazyme® představuje novou generaci v oblasti výživy, která obsahuje unikátní tekutou směs fytoživin, pocházejících z inovativního patentovaného kvašení a extrakce 52 různých druhů ovoce a zeleniny, v délce 540 dnů.

 

V tomto kontrolovaném přírodním procesu, za pomoci probiotických mikroorganismů, se směs ovoce a zeleniny převede do tekuté směsi živin s vysokou biodostupností, která může být snadno a rychle absorbována tělem. Během procesu fermentace je uchována aktivita mnoha enzymů podobných SOD (superoxid dismutázy) a všechny produkty Vitazyme® jsou vyráběny tak, aby si udržely antioxidační aktivitu.

 

Po 540 denní fermentaci a mísení je tekutina balena do 10 ml sáčků pro optimální ochranu a snadné použití. Vitazyme® produkty obsahují pouze přírodní složky a jsou zcela bez živočišných přísad. Vitazyme® produkty jsou bezlepkové a vhodné pro vegetariány.

 

Příprava moderních jídel pasterizací a vařením nám důležité a prospěšné bakterie, enzymy a živiny v potravinách zničí. Spojením přírodních ingrediencí s aktivními probiotiky ve zdlouhavém procesu fermentace se rozdělí obsažené mikroživiny na drobné částečky. Jednoduchá definice fermentace je "rozebrat na jednodušší složky“. Výsledkem jsou „živé“ přírodní živiny s velmi snadným trávením a vstřebáváním. Takto fermentované potraviny často obsahují vyšší nutriční hodnotu po kvašení, než v jejich přirozené formě!

 

Účinným prostředkem k předcházení potíží a projevů stárnutí je jídelníček plný vitamínů, živých enzymů, stopových prvků a dalších esenciálních živin. Proto doporučuji každému, kdo touží zůstat dlouho zdráv a fit, přípravek Vitazyme Energy. Preparát Vitazyme Energy je jeden z nejlepších univerzálních výrobků na trhu. Jedná se o tekutý doplněk stravy se 100% biovyužitelností. Jeho užívání je jednoduché, i pro děti, které např. ještě obtížně polykají tablety. Osobně doporučuji tento preparát užívat 2x denně tak, že obsah sáčku rozpustíte ve vodě a vypijete před snídaní a 1 sáček vypijete po obědě.

 

Takovýmto jednoduchým způsobem se dá zabezpečit vašemu organismu veškeré mikroživiny pro dobrou obnovu buněk. Díky tomuto přípravku si můžete dopřát denně několik dávek zeleniny a ovoce, bez ohledu na nabídku vašeho obchodu se zeleninou. Jeden 10ml sáček tak může nahradit denní dávku ovoce a zeleniny kdykoli v průběhu dne.

 

V případě jakýchkoli zdravotních potíží nebo únavy, případně při velké stresové zátěži doporučuji přidat i 1 sáček během dopoledne a 1 během odpoledne. Vzhledem k provedení preparátu je tedy úplně jedno kdy jej užijete, dá se použít i na lačno, aniž by docházelo k zátěžím trávicího systému. Naopak vám bude lépe fungovat trávicí systém a při pravidelném užívání bude postupně zlepšovat činnost střev, protože obsahuje spoustu živých enzymů a bakterií mléčného kvašení.

 

Předkládáme vám přípravek Vitazyme Energy s jehož pomocí se snažíme vrátit vám radost ze života, zdraví a energii. Přípravek Vitazyme Energy je určen každému, kdo má zájem se aktivně podílet na svém zdraví. Přispívá k souladu mezi duševní a tělesnou činností, přelaďuje organismus k lepšímu soustředění, výkonnosti a odolnosti. Umožňuje lépe překonávat únavu a stres i některé nepříjemné procesy stárnutí. Celkově uklidní nervový systém a zaručí odolnost proti stresu.

 

Důvodem jedinečné úrovně účinků přípravku Vitazyme Energy je ojedinělost složení. K výrobě byly použity přírodní suroviny v kombinaci s další účinnou složkou - extraktem z Cordyceps sinensis (kordyceps - housenice čínská). Tato vzácná houba se používá již více než 1500 let na Dálném východě, aby pomohla lidem udržet pocit energie, vitality a vytrvalosti. Cordyceps sinensis může poskytnout nutriční podporu pro vaši duševní činnost, regeneraci organismu po namáhavém cvičení a během rekonvalescence.

 

Přítomnost antioxidačních složek a enzymů významně potlačuje peroxidaci lipidů. To je velmi důležité pro regeneraci cév a jejich ochranu. Dnes už jsou přesvědčivé důkazy, že nezbytným předpokladem pro poškození cév a jejich sklerotizaci, je oxidace LDL (cholesterolu) volnými radikály. Celkový antioxidační účinek denní dávky SOD - přirozené antioxidační enzymy (superoxid dismutáza) je ekvivalentní 1 000 jednotkám aktivity.

 

Volné radikály způsobují buněčné poškození, které pak vede k rakovině, stárnutí nebo degenerativním nemocem jako ateroskleróza, ischemie, diabetes, tvorba nádorů, infekce, Parkinsonova choroba, artritida, zánětlivé onemocnění, apod.

 

V souvislosti s novými informacemi o poruchách buněčného metabolismu charakteristickými zvýšením hladiny homocysteinu (Hcy) přípravek Vitazyme Energy obsahuje dostatečné množství vitamínů B6, B12 a kyseliny listové. Je neuvěřitelné, že přímo v lidských buňkách vzniká látka, která je pro existenci života na zemi naprosto nezbytná, ale která při nahromadění v organismu začne být toxická. Přítomnost homocysteinu v organizmu se účastní těch biochemických procesů, které podmiňují základní životní funkce buněk: využití kyslíku, získání energie a rozmnožování.

 

Bez dostatku těchto vitamínů není homocystein správně metabolizován a hromadí se jako škodlivá látka v buňkách. Jeho shromažďování v buňce by ji zahubilo. Proto se přebytečného Hcy buňky zbavují jeho vypouštěním do krve. Tam se Hcy hromadí a začíná chronická intoxikace organismu.

 

Takto postiženému člověku hrozí vznik závažných chorob. Průnik Hcy z buněk do krve okamžitě vyvolá vznik volných radikálů. Spolu s Hcy vyvolávají zvýšenou tvorbu cholesterolu. Zvýšená hladina Hcy v krvi tedy spoluvytváří podmínky pro vznik infarktu a dalších kardiovaskulárních onemocnění. Je prokázáno, že zvýšený výskyt Hcy se podílí na celé řadě dalších závažných onemocnění.

 

Přípravek Vitazyme Energy je pomocí, která mobilizuje vlastní léčivé síly člověka a zároveň posiluje organismus, aby se nemoci bránil. Přípravek Vitazyme Energy není produktem farmaceutických firem, nýbrž výsledkem snah o respektování přírodních zákonitostí.

 

Užívání přípravku Vitazyme Energy pomáhá odstranit nedostatky a škody způsobené moderní výživou a snížíme riziko kardiovaskulárních problémů. Organizace životních pochodů v našem těle je velmi důmyslná a důkladná. Všechny systémy jsou vzájemně propojené a tvoří jeden celek. Celkově harmonizuje a působí na člověka.


Obecné zkušenosti s užíváním přípravků řady Vitazyme®:

 

U celkem čistého „nezaneseného“ organismu se první účinky projevily při užívání 3-4 sáčků denně již po pěti dnech, poté bylo dávkování sníženo na 2 sáčky denně po dobu dalších pěti dnů a stále se projevovala velká dávka činorodé energie. Vitální zlepšení a pocit vyšší energie přetrvává. Tento stav byl popisován ve více případech.

 

V případě podávání přípravku Vitazyme Energy osobě pravidelně odkázané na užívání menšího množství léků předepisovaných lékařem, se prvotní účinek (při dávkování 4 sáčků denně) projevil až po 10 dnech. Poté bylo dávkování sníženo na 2 sáčky denně. Po využívání dvou kompletních balení přípravku několik uživatelů hlásí - „samovolné zvýšení pracovní výkonnosti, zlepšení koordinace pohybového aparátu, svěžest myšlení“.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Copyright 2016 - 2021 © PrevenceZdravi.eu