Jak minimalizovat vznik obličejových vrásek, které se objevují jako důsledek stárnutí

Přidáno: 22.08.2016

V dnešní době stále více lidí vyjadřuje veliký zájem udržet si zdravý a atraktivní vzhled. Především roste zájem o to, co nejvíce eliminovat a minimalizovat vznik obličejových vrásek, které se objevují jako důsledek stárnutí, přílišného slunění, dědičnosti, nebo jako odezva na zvolený životní styl.

Stárnutí je přirozený pomalý vývojový proces, který sice nelze úplně zastavit, ale lze jej zpomalit.

 

Zejména doporučuji prostudovat článek Co je příčinou vrásek a zhoršování pleti? A pokud už potřebujete něco na vnější použití, čtěte dále...

 

Vysoko v chilských Andách roste divoká růže, Rosa Affines rubiginosa, běžně známá jako Rosa Mosqueta. Její báječné a omlazující vlastnosti na pokožku byly nejlépe střežených tajemství krásy žen Jižní Ameriky po celá staletí.


Věřím, že Rosa Mosquita je unikátní. To je důvod, proč doporučuji tento šípkový olej čistý a neparfémovaný, bez chemických přísad a stejný jako to příroda chtěla!

 

 

Produkty Rio Rosa Mosqueta Oil a Rio Rosa Mosqueta přírodní denní a noční krém jsou plné jedinečných, přírodních složek, které napomáhají při obnově, vyhlazování a zpevňování vzhledu a struktury pokožky. Obsahují pečlivě volené změkčující komponenty, které vdechnou nový život vaší pleti.

                            

Vyzkoušeli jsme za vás! Prokazatelně mizí jizvy, strie a zmírňuje projevy stárnutí.

 

100% přírodní a klinicky testované. Olej z Rosa Mosqueta bez přídatných a chemických látek, je opravdu přírodní alternativou k vyblednutí jizev a skvrn.

 

Jak to funguje:

Rio Rosa Mosqueta olej je velmi bohatým přírodním zdrojem na polynenasycené mastné kyseliny a esenciální mastné kyseliny EFA, které jsou nezbytné pro regeneraci pokožky a mohou zlepšit hydrataci pokožky a pomáhají v omlazení suché a stárnoucí pleti.

 

Úspěšnost v klinických studiích: více než 90%!


Klinický výzkumu, a to jak v Evropě tak i v Jižní Americe, prokázal, že opakované používání čistého (zdůrazňuji slovo čistého, protože některé firmy jej ředí anebo míchají s dalšími levnými oleji, např. se sojovým ale i dalšími!) oleje z Rosa Mosqueta opravdu zlepšuje stav jizev a lze s ním bojovat proti vráskám, striím a jiným známkám stárnutí pleti.


V jedné studii, španělští dermatologové používají Rosa Mosqueta olej v ambulanci pro léčbu všech typů jizev - včetně závažných pooperačních jizev.

 

Ve více než 90% léčených pacientů, byly výsledky považovány za "velmi uspokojivé", již po šesti měsících používání.

 

 

Znaménko 1 po odstranění laserem.

  

Znaménko 1 po odstranění laserem po 2 měsících hojení za pomoci oleje Rio Rosa Mosquita.

 

 

 Znaménko 2 po odstranění laserem.

 

Znaménko 2 po odstranění laserem po 2 měsících hojení za pomoci oleje Rio Rosa Mosquita.

 

Znaménko 3 po odstranění laserem.

 

Znaménko 3 po odstranění laserem po 2 měsících hojení za pomoci oleje Rio Rosa Mosquita.

 

Znaménko 4 po odstranění laserem.

 

Znaménko 4 po odstranění laserem po 2 měsících hojení za pomoci oleje Rio Rosa Mosquita.

 

Mnoho klientek uvádí, že po několika měsíčním používání se změnil vzhled jizev po akné, jsou méně výrazné a došlo i ke snížení hloubky svých vrásek. Rio Rosa Mosqueta Oil je originální produkt s fantastickými vlastnostmi. Výsledky jsou obvykle patrné po 1 měsíci pravidelného používání. Očekávejte postupné zlepšování, pro dosažení co nejlepších výsledků se doporučuje přibližně 6 měsíců nepřetržitého používání.

 

 

 

Použití:

Používejte na očištěnou pleť 2x denně (ráno a večer). Naneste několik kapek oleje na prsty a jemně vmasírujte do pokožky obličeje. Pak můžete ještě zlehka přetřít krémem. Věnujte pozornost především těm obličejovým partiím, kde se vrásky tvoří nejčastěji a nejvíce  - čelo, okolí očí, rtů.

 

Rio Rosa Mosqueta Oil – obsahuje olej z divoce rostoucí jihoamerické růže šípkové s obsahem esenciálních mastných kyselin a trans-retinové kyseliny - přirozeně se vyskytující sloučenina související s vitaminem A. Působí synergicky na pleť a přispívá k dosažení přirozeně zářící pleti. Olej je snadno vstřebáván a pomáhá uklidnit a hydratovat pokožku.

 

Olej může být přínosem pro lidi s velmi dehydratovanou, suchou a svědící kůží. Velmi jej ocení zejména lidé mající jizvy po operacích a úrazech, ale také po akné, může zlepšit stav vrásek, strií, psoriázy a dokonce i mírnit dopady u poškození sluncem či pigmentací. Olej pomáhá udržet zdravou, hladkou a pružnou pleť a významně podporuje mladistvý vzhled pleti. Rio Rosa Mosqueta olej lze použít i na suché vlasy.

 

Někteří dermatologové tvrdí, že pokud vaše strava postrádá tyto esenciální mastné kyseliny, kůže se nehojí správně a vypadá nevýrazně a suše. Esenciální mastné kyseliny nalezené v semenech této růže (olej je velmi bohatý na polynenasycené mastné kyseliny a esenciální mastné kyseliny EFA), mohou zlepšit hydrataci pokožky a pomáhají v omlazení suché a stárnoucí pleti. Dostatečná hydratace je důležitá pro zachování elasticity a pevnosti namáhané pokožky. Z uvedeného mimo jiné vyplývá nutnost včasné prevence zejména u těhotných žen, se kterou není vhodné otálet až do 5. měsíce těhotenství, kdy je kůže již značně namáhána a vznikají strie.

 

Úroveň kyseliny gama-linolenové (GLA) je vyšší než u oleje z Pupalky dvouleté (7-10% GLA) anebo Brutnáku lékařského (20% GLA) - v průměru je v 1 ml Rio Rosa Mosqueta oleje mezi 400-500 mg GLA. Jedná se o stavební bloky buněčných membrán a o výchozí produkt pro tvorbu hormonů, jako jsou prostaglandiny, které mají protibolestivý a protizánětlivý efekt a podílí se na opravě poškozené kůže.  Tento vzácný olej obsahuje látky potřebné pro mírnění zánětlivých projevů na pokožce a vyznačuje se vysokou regenerační schopností, která je zapotřebí pro dobré hojení nejrůznějších kožních defektů a příznivě působí na vzhled hojících se poranění.

 

Rio Rosa Mosqueta Oil je originální produkt, který má široké spektrum využití jak z hlediska kosmetiky, tak i dermatologie. Je vhodný zejména na všechny akutní a chronické projevy na pokožce, nejrůznější alergické a ekzematické projevy z přecitlivělosti, morfologické kožní změny jako např. trhlinky nebo oděrky, prasklinky, pupínky, puchýřky anebo neštovičky. Možno jej použít k potírání pokožky kojenců po opruzeninách, kožní onemocnění vyvolané vnějšími škodlivinami, jako např. poškození kůže mechanickými, termickými, chemickými a dalšími vlivy a na jakýkoli zánětlivý a aknózní projev na pleti. Velmi dobré účinky má na výsledné stavy při procesu hojení čerstvých jizev a ke zlepšení vzhledu starých jizev.

 

Doporučuji kombinovat s Rio Rosa Mosqueta přírodní denní a noční krém. Náš nový certifikovaný přírodní denní a noční krém z oleje růže šípkové s bambuckým máslem, macadamiovým olejem, červenou řasou a dalšími rostlinnými výtažky, konejší a přirozeně pokožku omlazuje. Tato unikátní formule chrání pokožku před škodlivými paprsky UVA během dne a vyživuje ji a opravuje, zatímco vy spíte.

 

Klinické studie prokázaly jeho schopnost změkčení jizev, snížení pigmentace a schopnosti zlepšovat vzhled jemných linek. Jeho výhody jsou způsobeny vysokým obsahem esenciálních mastných kyselin, zejména gama-linolenové kyseliny, které jsou nutné k vytvoření nové kožní buňky a pomáhají udržet pružnost pleti a hydrataci.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Copyright 2016 - 2021 © PrevenceZdravi.eu