Informace z přírodní medicíny

1 2 3 >>
Význam doplňků stravy
Přidáno: 27.08.2016

Většina lidí bere stravu pouze jako prostředek k ukojení hladu, zdroj požitku apod. Těm je nejčastěji lhostejné, jak přijaté potraviny působí na složení krve či na jejich zdravotní stav. Pouze vážnější onemocnění je alespoň na nějaký čas přinutí zamyslet se nad svojí stravou. Po uzdravení však často zapomenou na svá předchozí předsevzetí a začnou opět dávat přednost nevhodným potravinám.

více
Dámy, chcete mít krásné a zdravé nohy?
Přidáno: 27.08.2016

Častým dotazem v internetových poradnách je jak posílit pevnost a pružnost cévních stěn a předejít tak pocitu unavených a tzv. „těžkých nohou“, případně už i minimalizovat vznik otoků, bolestí nohou, křečí, mravenčení a vznik tzv. metliček, čili prvních náznaků křečových žil a jejich zhoršování, které se objevují jako důsledek stárnutí žilního systému.

více
Prevence nemocí nejen tlustého střeva
Přidáno: 27.08.2016

Klíčem k dobrému zdraví a celkové pohodě je udržování zdravé bakteriální rovnováhu v těle. Špatné stravovací návyky, dietní chyby, stres, alkohol a antibiotika mohou narušit fungování gastrointestinálního traktu a ničit tělu prospěšné bakterie a umožnit růst nežádoucích bakterií poškozujících střevní symbiosu - přirozené soužití těla a střevních bakterií, které jsou pro zdraví nezbytné.

více
Vitazyme a homocystein
Přidáno: 27.08.2016

Vážení zákazníci, vybrali jsme si jeden vážný a důležitý úkol. Chceme vrátit lidem zase radost ze života, zdraví a energii. A to jednoduchou cestou - cestou přírodních potravinových doplňků. Základním předpokladem kvalitního života je rovnováha duševního a fyzického zdraví. K dosažení tohoto předpokladu je nezbytná vlastní cílená snaha naslouchat svému tělu, svým potřebám.

více
Co doplňky stravy mohou dokázat?
Přidáno: 27.08.2016

Změna životního stylu, stejně jako zvýšené nároky na pracovní výkon, často spojené se stresem, ale i následky zanedbané zdravotní prevence a znečištěného životního prostředí nás logicky ženou ke kupování potravinových doplňků ať už v lékárnách nebo i od různých prodejců doplňků stravy. Zkusme se proto spolu seriózně zamyslet nad otázkou, co mohou a co naopak nemohou potravní doplňky dokázat a...

více
Seriál o účinnosti doplňků stravy
Přidáno: 27.08.2016

Naše zdraví může být výrazně ohroženo jestliže uvěříme současným lékařským oficiálním názorům a mýtům potravinářského průmyslu, které se shodují v tom, že nepotřebujeme zvláštní přívod vitaminů, minerálů, stopových prvků apod., když se stravujeme „správně“ ( což je nazýváno všeobecně tzv. vyváženou dietou - kdo je ale schopen něco takového dodržet?!).

více
1 2 3 >>
Copyright 2016 - 2021 © PrevenceZdravi.eu