Blog / Články
Novinky
Chitosan Complex

Chitosan Complex doplněk stravy s nestravitelnou vlákninou chitosan extrahovanou z mořských mušlí, která má neuvěřitelnou schopnost vázat na sebe tuky přijaté potravou a znemožnit tak jejich absorpci v těle. Chitosan...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?

Zvětšená prostata a další z toho vyplývající potíže? Když to začnete řešit včas jde to i přírodní cestou

Přidáno: 28.08.2016

Gentlemen's 3® doplněk stravy dodává důležité extrakty z bylin, jež jsou důležité pro zdravou funkci prostaty a udržení dobrého stavu urogenitálního traktu. Správná činnost předstojné žlázy (prostaty) je podmínkou bezproblémové sexuální aktivity u mužů. Obsažené extrakty podporují sexuální funkce a ukazují se jako vynikající tonikum na celý lidský organismus. Zvyšují odolnost vůči stresu a působí blahodárně na vitalitu celého těla.

Gentlemen's 3® doplněk stravy dodává důležité extrakty z bylin, jež jsou důležité pro zdravou funkci prostaty a udržení dobrého stavu urogenitálního traktu. Správná činnost předstojné žlázy (prostaty) je podmínkou bezproblémové sexuální aktivity u mužů. Obsažené extrakty podporují sexuální funkce a ukazují se jako vynikající tonikum na celý lidský organismus. Zvyšují odolnost vůči stresu a působí blahodárně na vitalitu celého těla.


Gentlemen's 3® doplněk stravy – se standardizovaným extraktem ze Saw Palmeta pomáhá udržovat zdravý močový trakt a normální funkci prostaty, ideální pro muže nad 50 let.

 

Rostlinný extrakt Saw Palmeta (obsah jedné kapsle odpovídá 1600 mg prášku z plodů): může být velmi užitečný pro muže, ke zmírnění příznaků zánětu prostaty a nezhoubného zvětšení prostaty, jako je časté močení, obtíže a bolesti při močení, impotence, mužské plešatosti, apod. Obsažené ingredience mají pomoci chránit organismus před zvýšenou hladinou androgenu dihydrotestosteronu (DHT) a pomáhají snížit aktivitu 5-alfa-reduktázy, což je enzym potřebný pro přeměnu testosteronu na DHT. Benigní hypertrofií prostaty trpí více než desetina populace mužů starších 50 let a v populaci mužů nad 60 let se u dvou třetin mužů již plně projevují příznaky zvětšené prostaty. Gentlemen's 3® doplněk stravy je pak vhodným preparátem k mírnění těchto nepříjemných projevů.

 

Obsažený extrakt ze Saw Palmeta může být užitečný i pro ženy, kde pomáhá mírnit nadměrné ochlupení v obličeji a na těle, hormonálně podmíněné vypadávání vlasů, akné a zhoršování pleti, ale i syndrom polycystických ovarií.

 

Obsah pravého korejského Žen Šenu:
Podporuje duševní i tělesnou výkonnost a navozuje lepší náladu. Podle Číňanů také léčí impotenci, srovnává vysoký i nízký tlak, zlepšuje chudokrevnost, záněty kloubů, zažívací potíže, nespavost, únavu, poruchy krevního oběhu a hypoglykemii. Zvyšuje mozkovou aktivitu, udržuje mozek v bdělém stavu a pomáhá proti bolestem hlavy. Prokazatelně snižuje hladinu cholesterolu, významně podporuje funkce imunitního systému, má protizánětlivé a hojivé účinky. Pomáhá při léčbě astmatu, nemocí vnitřních orgánů, zlomeninách kostí a kožních nemocech. Pomáhá zmírňovat příznaky menopauzy a bolesti hlavy.

 

Extrakt Muira Puama:
Zvyšuje energii, psychickou pohodu a fyzickou odolnost a přirozeně vyrovnává hormonální výkyvy. Obsažené látky podporují harmonickou činnost hormonálního systému, snižují psychické napětí, působí blahodárně na růst svalových buněk, urychlují uzdravení a vyléčení svalového stresu (přispívají ke vzhledu pevných svalů). Celkově tak posilují jak ženský tak i mužský organismus, mají revitalizační účinky, pomáhají při bolestech hlavy, poruchách trávení, depresi a svalové bolesti.

 

Muira Puama působí na prokrvení pánevní oblasti, čímž u žen zvyšuje citlivost a u mužů usnadňuje erekci. Je častěji doporučována mužům, jako přírodní alternativa k chemickým lékům na erekci s afrodisiakálním účinkem.

 

Sloučeniny zinku:
Podporují zdravou funkci imunitního systému, dělení buněk i plodnost a reprodukci.


Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě po dobu několika měsíců. Po využívání dvou balení (regenerační kúra) účinek přípravku dlouhodobě přetrvává.

 

Nutriční informace:

DDD*  1 kapsle obsahuje:

 

Název

1 kapsle

% DDD*

Koregin® standardizovaný extrakt z kořene korejského Ženšenu pravého (panax ginseng) 5:1

350 mg

±

Standardizovaný extrakt kůry a kořene Muira Puama (ptychotepalum oladoides)10:1 ekvivalent

240 mg

±

Standardizovaný extrakt ze Saw Palmeta (serenoa repens)10:1 s obsahem minimálně 136 mg mastných kyselin a sterolů

160 mg

±

Olej z dýňových semen (Cucurbita pepo)

50 mg

±

Zinek (pikolinát zinečnatý)

3,5 mg

35%

*   DDD - denní doporučená dávka dle vyhlášky ČR č. 225/2008 Sb.

±  DDD - denní doporučená dávka není stanovena.

 

Informace pro alergiky:

Obsahuje včelí vosk!

 

Text je převzat z knihy „Katalog praktických zkušeností léčitele Zdeňka Říhy s doplňky stravy“.
Informace ohledně použitých základních surovin výrobků mají pouze vzdělávací charakter, nepoukazují na účinky související s produkty.

Přejít na: Doplňky stravy → Gentlemen's 3®


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Copyright 2016 - 2020 © PrevenceZdravi.eu