Blog / Články
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Zábal na úlevu od bolesti zad, úponů, kloubů a naraženin

Přidáno: 27.08.2016

Klientům trpícím častými úpornými bolestmi zad, kloubů a vazů doporučuji po rozmasírování preparát Osteoflex Cream a následné zabalení do potravinářské folie (fresch folie). Použití Osteoflexu doporučuji vždy na noc na bolestivé místo (např. záda) nebo kloub a to formou zábalu.

Klientům trpícím častými úpornými bolestmi zad, kloubů a vazů doporučuji po rozmasírování preparát Osteoflex Cream a následné zabalení do potravinářské folie (fresch folie). Použití Osteoflexu doporučuji vždy na noc na bolestivé místo (např. záda) nebo kloub a to formou zábalu.


To znamená např. na koleno je dobré před spaním bolestivé místo namazat množstvím krému asi o velikosti větší fazole. Přes toto namazané místo zamotat potravinářskou fólii asi 2 otáčky kolem nohy, aby to drželo, ale moc neutahovat, aby se nezhoršilo prokrvení. Nechat do rána a ráno sundat. Přes den nechat pokožku v klidu a na noc opět namazat a zabalit.

 

Ve své praxi se mi velmi osvědčilo použití Aloe Vera cream HealthAid na zklidnění pleti po aplikaci Osteoflexu, který díky svému složení může zvlášť u  citlivějších klientů pokožku mírně podráždit. Navíc podporuje účinnost již použitých preparátů pro svou schopnost pronikat do hlubších tkání. Aloe Vera cream HealthAid - krém z vysoce kvalitní Aloe Vera, speciálně vyvinutý pro použití na velmi dehydratovanou, suchou a svědící kůží. Krém je snadno vstřebáván, je nemastný a pomáhá uklidnit a hydratovat pokožku.

 

Ve většině případů Osteoflex Cream tak úžasně zafungoval, že na 3. den ubylo klientům až 80% bolestivosti a potíží, zejména u zánětů šlach, vyvrtnutých kotníků a různých pohmožděnin. U svalových spasmů (houser, ústřel apod.) to odstranilo potíže úplně.


U dlouhodobě zachvácených kloubů zánětem je ovšem k výše uvedenému nutná vnitřní výživa vazů a kloubních chrupavek (preparát Atrotone, Diet Whey Protein) případně i jejich hydratace (změkčení) spolu se silným imunostimulantem (Echinacea & Elderberry Plus), který vyburcuje organismus a jeho imunitní systém k silnému protizánětlivému efektu.

 

Text je převzat z knihy „Katalog praktických zkušeností léčitele Zdeňka Říhy s doplňky stravy“.
Informace ohledně použitých základních surovin výrobků mají pouze vzdělávací charakter, nepoukazují na účinky související s produkty.

 

Přejít na: Doplňky stravy → Osteoflex Cream


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Copyright 2016 - 2021 © PrevenceZdravi.eu