Blog / Články
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Vitazyme® Energy – tekutá směs fytoživin pocházejících ze směsi 52 druhů ovoce a zeleniny pro podporu vitality mysli a těla

Přidáno: 27.08.2016

Vitazyme® Energy obsahuje pečlivě vybranou směs 51 druhů ovoce a zeleniny pro podporu energie v kombinaci s další účinnou složkou – extraktem z Cordyceps sinensis (kordyceps - housenice čínská). Jedná se o tekutý doplněk stravy se 100% biovyužitelností. Jeho užívání je jednoduché a díky tomuto přípravku si můžete dopřát denně několik dávek zeleniny a ovoce, bez ohledu na nabídku vašeho obchodu se zeleninou. Jeden 10 ml sáček může nahradit denní dávku ovoce a zeleniny kdykoli v průběhu dne.

Vitazyme® Energy obsahuje pečlivě vybranou směs 51 druhů ovoce a zeleniny pro podporu energie v kombinaci s další účinnou složkou – extraktem z Cordyceps sinensis (kordyceps - housenice čínská). Jedná se o tekutý doplněk stravy se 100% biovyužitelností. Jeho užívání je jednoduché a díky tomuto přípravku si můžete dopřát denně několik dávek zeleniny a ovoce, bez ohledu na nabídku vašeho obchodu se zeleninou. Jeden 10 ml sáček může nahradit denní dávku ovoce a zeleniny kdykoli v průběhu dne.


O Vitazyme ®:
Vitazyme ® představuje novou generaci v oblasti výživy, která obsahuje unikátní tekutou směs fytoživin, pocházejících z inovativního patentovaného kvašení a extrakce 52 různých druhů ovoce a zeleniny, v délce 540 dnů. V tomto kontrolovaném přírodním procesu, za pomoci probiotických mikroorganismů, se směs ovoce a zeleniny převede do tekuté směsi živin s vysokou biodostupností, která může být snadno a rychle absorbována tělem. Během procesu fermentace je uchována aktivita mnoha enzymů podobných SOD (superoxid dismutázy) a všechny produkty Vitazyme ® jsou vyráběny tak, aby si udržely antioxidační aktivitu. Obecně antioxidanty neutralizují škodlivé volné radikály, které, pokud jsou přítomny v nadbytku, mohou poškodit buňky a tkáně. Proto každý Vitazyme ® produkt poskytuje podporu organismu v oblasti výživy a ochrany buněk. Po 540 denní fermentaci a mísení je tekutina balena do 10 ml sáčků pro optimální ochranu a snadné použití. Celý proces výroby je pečlivě sledován, aby byl v souladu s HACCP a GMP normami. Vitazyme ® produkty obsahují pouze přírodní složky a jsou zcela bez živočišných přísad. Vitazyme ® produkty jsou bezlepkové a vhodné pro vegetariány.

 

Vitazyme® Energy:
Vitazyme® Energy doplněk stravy obsahuje pečlivě vybranou směs 51 druhů ovoce a zeleniny, pečlivě vybraných a vzájemně se podporujících druhů pro podporu energie v kombinaci s další účinnou složkou – extraktem z Cordyceps sinensis (kordyceps - housenice čínská). Tato vzácná houba se používá již více než 1500 let na Dálném východě, aby pomohla lidem udržet pocit energie, vitality a vytrvalosti. Cordyceps sinensis může poskytnout nutriční podporu pro vaši duševní činnost, regeneraci organismu po namáhavém cvičení a během rekonvalescence.

 

Účinným prostředkem k předcházení potíží a projevů stárnutí je jídelníček plný vitamínů, živých enzymů, stopových prvků a dalších esenciálních živin. Proto doporučuji každému, kdo touží zůstat dlouho zdráv a fit, přípravek Vitazyme® Energy. Preparát Vitazyme® Energy je jeden z nejlepších univerzálních výrobků na trhu. Jedná se o tekutý doplněk stravy se 100 % biovyužitelností. Jeho užívání je jednoduché, i pro děti, které např. ještě obtížně polykají tablety. Osobně doporučuji tento preparát užívat 2x denně tak, že obsah sáčku rozpustíte ve vodě a vypijete před snídaní a 1 sáček vypijete po obědě. Takovýmto jednoduchým způsobem se dají zabezpečit vašemu organismu veškeré mikroživiny pro dobrou obnovu buněk a podpoříte přirozené procesy těla. Díky tomuto přípravku si můžete dopřát denně několik dávek zeleniny a ovoce, bez ohledu na nabídku vašeho obchodu se zeleninou. Jeden 10ml sáček tak může nahradit denní dávku ovoce a zeleniny kdykoli v průběhu dne. Navíc tento preparát snižuje zatížení životního prostředí PET lahvemi, stačí jen rozmíchat ve sklenici vody.

 

V případě jakýchkoli zdravotních potíží nebo únavy, případně při velké stresové zátěži doporučuji přidat i 1 sáček během dopoledne a 1 během odpoledne. Vzhledem k provedení preparátu je tedy úplně jedno kdy jej užijete, dá se použít i na lačno, aniž by docházelo k zátěžím trávicího systému. Naopak vám bude lépe fungovat trávicí systém a při pravidelném užívání bude postupně zlepšovat činnost střev, protože obsahuje spoustu živých enzymů a bakterií mléčného kvašení.

 

K tomuto preparátu je možno užívat další preparáty, které již budou zaměřeny na konkrétní potíže daného organismu, nemusíte tedy užívat další multiminerálové přípravky, neboť stopové prvky a minerály jsou již v plně vstřebatelné formě obsaženy ve Vitazyme® Energy.

 

Spíše by tedy bylo vhodné kombinovat Vitazyme® Energy s přípravky např. na detoxikaci organismu nebo na posílení imunity apod., každému podle jeho potíží. Vitazyme® Energy je základní preparát, pro každého, neboť nelze zajistit doplnění všech stopových prvků a mikroživin jen běžnou a mnohdy i chemicky upravovanou stravou a je tedy nutné použít doplněk stravy s co možná nejlepší vstřebatelností, což nám právě zajistí tekuté přípravky.

 

Tělu vlastní „inteligence“ může v každém věku provést nezbytné opravy, za předpokladu, že jsou tělu dodány požadované stavební kameny. Každá tělesná funkce, ať již výroba energie, nová tvorba buněk, boj s infekcí a dokonce i naše myšlení a cítění, je odkázána na velkou paletu různých živin. Aby se mohlo tělo vypořádat se svou nesmírně těžkou prací, musí denně dostat 90 - 100 esenciálních živin. Patří k nim:
- 60 až 70 hlavních minerálů a stopových prvků.
- Zhruba 15 vitamínů.
- 12 esenciálních aminokyselin (bílkovinné stavební kameny).
- 2 esenciální mastné kyseliny - Omega 3 EPA a DHA.
V ideálním případě je tak nemoci zabráněno dříve než vůbec může vzniknout.

 

Nutriční informace:

DDD*  2 x 10 ml sáček (20 ml) obsahuje:

 

Název

100 ml

20 ml

% DDD*

Energetická hodnota

940 kJ

188 kJ

±

Protein

12,5 g

2,5 g

±

Tuk

0 g

0 g

±

Sacharidy

55 g

11 g

±

Z toho cukry

30 g

 6 g

±

Z toho vláknina

20 g

4 g

±

Extrakt Housenice čínské (cordyceps sinensis)

500 mg

100 mg

±

Vitamin C (L-askorbová kyselina)

300 mg

60 mg

75 %

Kyselina listová (L-methylfolát vápenatý)

205 µg

41 µg

20 %

Niacin (nikotinamid)

26,5 mg

5,3 mg

33 %

Kyselina pantotenová (D-pantothenát vápenatý)

20 mg

4 mg

67 %

Vitamin B12 (kyanokobalamin)

19 µg

3,8 µg

152 %

Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid)

18 mg

3,6 mg

257 %

Vitamin B1 (thiamin)

10,5 mg

2,1 mg

191 %

Vitamin B2 (riboflavin)

3,5 mg

0,7 mg

50 %

SOD – přirozené antioxidační enzymy (superoxid dismutáza) ekvivalentní 1 000 jednotkám aktivity.

*   DDD - denní doporučená dávka dle vyhlášky ČR č. 225/2008 Sb.

±  DDD - denní doporučená dávka není stanovena.

 

Text je převzat z knihy „Katalog praktických zkušeností léčitele Zdeňka Říhy s doplňky stravy“.
Informace ohledně použitých základních surovin výrobků mají pouze vzdělávací charakter, nepoukazují na účinky související s produkty.


Přejít na: Doplňky stravy → Vitazyme® Energy

 


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Copyright 2016 - 2021 © PrevenceZdravi.eu