Blog / Články
Novinky
Chitosan Complex

Chitosan Complex doplněk stravy s nestravitelnou vlákninou chitosan extrahovanou z mořských mušlí, která má neuvěřitelnou schopnost vázat na sebe tuky přijaté potravou a znemožnit tak jejich absorpci v těle. Chitosan...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?

Onemocnění prostaty roste s věkem. Studie ukázaly, že 40% mužů mezi 50. a 60. rokem věku již má benigní zvětšení prostaty

Přidáno: 28.08.2016

Rostlinný extrakt i prášek ze Serrenoa Repens - Saw Palmeto zmírňuje potíže se zbytněním prostaty, zlepšuje funkce urogenitálního traktu a je účinná při neinfekčním zánětu prostaty. Blokuje tvorbu dihydrotestosteronu (mužského pohlavního hormonu), který přispívá ke zvětšení prostaty. Může rovněž podpořit sexuální funkce a napomáhá produkci a zvýšení kvality spermií.

Rostlinný extrakt i prášek ze Serrenoa Repens - Saw Palmeto zmírňuje potíže se zbytněním prostaty, zlepšuje funkce urogenitálního traktu a je účinná při neinfekčním zánětu prostaty. Blokuje tvorbu dihydrotestosteronu (mužského pohlavního hormonu), který přispívá ke zvětšení prostaty. Může rovněž podpořit sexuální funkce a napomáhá produkci a zvýšení kvality spermií.


Prostaat Formula doplněk stravy – je kombinací rostlinného extraktu Saw Palmeta s obsahem několika vitamínů, zinku, selenu a lykopenu, vhodnou pro muže.

 

Prostaat Formula je doplněk stravy, který svým složením pomáhá v prevenci zbytnění prostaty a pro udržení její zdravé funkce. Jeho hlavní složkou je rostlinný extrakt i prášek ze Serrenoa Repens - Saw Palmeto. Tato složka se osvědčila jako močopudný prostředek a antiseptikum močových cest.

 

Hlavně však zmírňuje potíže se zbytněním prostaty, zlepšuje funkce urogenitálního traktu a je účinná při neinfekčním zánětu prostaty. Blokuje tvorbu dihydrotestosteronu (mužského pohlavního hormonu), který přispívá ke zvětšení prostaty. Může rovněž podpořit sexuální funkce a napomáhá produkci a zvýšení kvality spermií.

 

Obtíže při močení nejsou nijak neobvyklé u mužů vyššího věku. Ve většině případů je příčinou benigní zvětšení prostaty. V důsledku toho je močová trubice stisknutá a sevření narušuje normální proud moči. Výsledkem je, že tok moči je obtížný a příliš slabý. Po močení zůstává část moči v močovém měchýři, což ve velmi krátké době vyvolává další naléhavé nutkání na močení a její pozvolné odkapávání.

 

Obsažené ingredience mají pomoci chránit organismus před zvýšenou hladinou androgenu dihydrotestosteronu (DHT) a pomáhají snížit aktivitu 5-alfa-reduktázy, což je enzym potřebný pro přeměnu testosteronu na DHT. Zvýšené množství DHT v krvi je dáno biologickým stárnutím a je vždy provázeno degenerativními změnami. Mezi nejvýznamnější z těchto změn patří zvětšení prostaty a zvýšené vypadávání vlasů (degenerace vlasových folikulů). Tak je možné zabránit nebo minimalizovat předčasnou mužskou plešatost. Obsažený extrakt ze Saw Palmeta může být užitečný i pro ženy, kde pomáhá mírnit nadměrné ochlupení v obličeji a na těle, hormonálně podmíněné vypadávání vlasů, akné a zhoršování pleti.

 

Onemocnění prostaty roste s věkem. Studie ukázaly, že 40% mužů mezi 50. a 60. rokem věku již má benigní zvětšení prostaty. Mezi 70. a 80. rokem je to již 70%. Prostaat Formula doplněk stravy obsahuje složky, které jsou dobré pro udržení normální funkce prostaty až do pozdního věku. Žádná zdravotní rizika nebo vedlejší účinky nejsou známy.

 

Nutriční informace:
DDD*  1 tableta obsahuje:

 

Název

1 tableta

% DDD*

Prášek z Dýňových semínek (cucurbita pepo)

400 mg

±

Extrakt ze Serenoa Plazivá - Saw Palmeto (serenoa repens extrakt 4 : 1)

150 mg

±

Prášek ze Saw Palmeta (serenoa repens)

100 mg

±

Vitamin C (L-askorbová kyselina)

60 mg

75 %

Beta-sitosterol

20 mg

±

Vitamin E (D-α-tokoferol-sukcinát)

17 mg (21 IU)

142 %

Zinek (citrát zinečnatý)

5 mg

50 %

Lykopen

2 mg

±

Selen (selenan sodný)

50 µg

91 %

*   DDD - denní doporučená dávka dle vyhlášky ČR č. 225/2008 Sb.

±  DDD - denní doporučená dávka není stanovena.

 

Text je převzat z knihy „Katalog praktických zkušeností léčitele Zdeňka Říhy s doplňky stravy“.

Informace ohledně použitých základních surovin výrobků mají pouze vzdělávací charakter, nepoukazují na účinky související s produkty.

 

Přejít na: Doplňky stravy → Prostaat Formula


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Copyright 2016 - 2020 © PrevenceZdravi.eu