Blog / Články
Novinky
Chitosan Complex

Chitosan Complex doplněk stravy s nestravitelnou vlákninou chitosan extrahovanou z mořských mušlí, která má neuvěřitelnou schopnost vázat na sebe tuky přijaté potravou a znemožnit tak jejich absorpci v těle. Chitosan...

více
Doporučujeme
  
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?

Nejen zdraví kostí ale i podpora celé řady metabolických pochodů organismu

Přidáno: 27.08.2016

Podle mých zkušeností dochází nedostatkem zde obsažených mikroživin v organismu, také k různým bolestem zad a kloubů, které pak přechází v onemocnění jako osteoartróza, revmatické bolesti, degenerativní onemocnění pohybového aparátu apod.

Podle mých zkušeností dochází nedostatkem zde obsažených mikroživin v organismu, také k různým bolestem zad a kloubů, které pak přechází v onemocnění jako osteoartróza, revmatické bolesti, degenerativní onemocnění pohybového aparátu apod.


Osteoguard® doplněk stravy – je komplex vitaminů a minerálních látek, které pomáhají podporovat zdraví kostí, s obsahem vitaminu D, K, vápníku, hořčíku a bóru.

 

Lamberts® Osteoguard® poskytuje vápník a hořčík v poměru 2 : 1, spolu s borem a vitaminem D a K usnadňuje využití vápníku v organismu, zejména u žen v období menopauzy a u jedinců se špatnými stravovacími zvyklostmi.

 

Osteoguard® - vysoce účinná formule pro boj s osteoporózou. Osteoporóza je onemocnění charakterizované úbytkem kostní hmoty a poruchami stavby kostní tkáně. Důsledkem je pak náchylnost kostí ke zlomeninám.

 

Doporučuji všem osobám nad 45 let pravidelně užívat Osteoguard®, který představuje ideální kombinaci základních živin pro dobrou obměnu kostní hmoty až do pozdního věku. Dodáním potřebné denní dávky vápníku, hořčíku, bóru a vitamínu K a vitamínu D zasáhnete pozitivně nejen do obnovy kostních struktur, ale také podpoříte celou řadu metabolických pochodů.

 

Osteoguard® působí příznivě na stabilizaci buněčných membrán, uvolňuje křeče svalů, podporuje hojení ran a zlomenin a potlačuje negativní vliv stresových faktorů na organismus. U osob se sníženou hormonální hladinou nutno kombinovat s přípravky na harmonizaci hormonálního systému a na úpravu hormonální hladiny!

 

Poznámka:

Osteoguard® je jedním z významných preparátů při léčbě osteoporózy přírodní cestou! Pokud se správně kombinuje s přípravky na harmonizaci hormonálního systému, pak dosáhnete světově bezkonkurenčních výsledků s restrukturalizací kostní hmoty!

 

Nutriční informace:

DDD*  1 tableta obsahuje:

 

Název

1 tableta

% DDD*

Vápník (uhličitan vápenatý)

500 mg

62 %

Hořčík (oxid hořečnatý)

188 mg

50 %

Bór (boritan sodný)

1,5 mg

±

Vitamin K (fytomenadion)

38 µg

50 %

Vitamin D3 (cholekalciferol)

5 µg (200IU)

100 %

*   DDD - denní doporučená dávka dle vyhlášky ČR č. 225/2008 Sb.

±  DDD - denní doporučená dávka není stanovena.

 

Přesně na čas:

Zde vidíte rozpuštění Lamberts® Osteoguard® tablet ve vodě během 1 hodiny! Jednoduše použít teplou vodu a za stálého míchání v pravidelných intervalech po dobu jedné hodiny se tableta zcela rozpustí (oficiální laboratorní test rozpadu tablet Osteoguardu® zahrnuje kontinuální míchání při teplotě 37° C).

 

Osmóza je chemická a fyziologická difúze, je to pronikání substancí stěnou střevní. Substance se z tuhého nebo polotuhého stavu stávají rozložením na částečky tekutými.


Jen v tomto "uvolněném" stavu jsou části potravy schopny dostat se přes střevní stěnu do těla. Pak je transportuje krev do jater, kde se promění v živiny, které jsou nutné pro buňky a tkáně. Co se zažívacím pochodem nemůže do této míry zkapalnět, vyloučí se jako odpad tlustým střevem.

 

Test rozpadu tablet Osteoguardu

 

Text je převzat z knihy „Katalog praktických zkušeností léčitele Zdeňka Říhy s doplňky stravy“.

Informace ohledně použitých základních surovin výrobků mají pouze vzdělávací charakter, nepoukazují na účinky související s produkty.

 

Přejít na: Doplňky stravy → Osteoguard®


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Copyright 2016 - 2020 © PrevenceZdravi.eu