Blog / Články
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Jedním z nejfrekventovanějších problémů u žen jsou opakované záněty pochvy způsobené kvasinkami.

Přidáno: 27.08.2016
FemProbio™ doplněk stravy je unikátní přípravek hlavně pro ženy, které si přejí zachovat dobré vaginální zdraví. Obsažené probiotické kultury pomáhají odstranit potíže související s přemnoženými kvasinkami, které způsobují infekce a poruchy močových cest.

FemProbio™ doplněk stravy je unikátní přípravek hlavně pro ženy, které si přejí zachovat dobré vaginální zdraví. Obsažené probiotické kultury pomáhají odstranit potíže související s přemnoženými kvasinkami, které způsobují infekce a poruchy močových cest.


V některých případech signalizované „pouze“ svěděním či pálením poševního vchodu nebo problémy při pohlavním styku v horších případech i hustým výtokem z rodidel. Základním problémem je nedostatečná obranyschopnost sliznic pochvy, která vede k přemnožení různých plísní. Odstranění výše uvedených projevů je u klasické i přírodní medicíny poměrně rychlé, ale problém vzniká v zabránění jejich recidivy!

 

Proto by se měli v mnoha případech spolu se ženami přeléčit i jejich sexuální partneři a zejména ti by měli dbát na zvýšenou desinfekci a hygienu před pohlavním stykem.

 

Pro léčbu je nezbytné nasazení preparátu FemProbio™ doplněk stravy – jedinečné složení speciálně pro ženy s obsahem 12 probiotických kmenů a 50 miliardami životaschopných bakterií mléčného kvašení, obohacených o prebiotika FOS (fructooligosacharidy). Probiotické kultury pomáhají udržet zdravou bakteriální rovnováhu v těle a poskytují významnou podporu správné funkci střev, vaginálních sliznic a močových cest.

 

FemProbio™ doplněk stravy je unikátní přípravek hlavně pro ženy, které si přejí zachovat dobré vaginální zdraví. Obsažené probiotické kultury pomáhají odstranit potíže související s přemnoženými kvasinkami, které způsobují infekce a poruchy močových cest.

 

Klíčem k dobrému zdraví a celkové pohodě je udržování zdravé bakteriální rovnováhu v těle. Špatné stravovací návyky, stres, alkohol a antibiotika mohou narušit fungování gastrointestinálního traktu a ničit tělu prospěšné bakterie a umožnit růst nežádoucích bakterií. HealthAid FemProbio™ doplněk stravy je unikátní přípravek obsahující vynikající směs 50 miliard životaschopných bakteriálních kmenů, obohacených o prebiotika (FOS), aby pomohla doplnit tělu prospěšné bakterie a udržet zdravý imunitní systém. Tyto účinky však mohou mít pouze specifické mikrobiální kmeny, které jsou schopny přežít v podmínkách zažívacího traktu, být v tomto prostředí dostatečně aktivní a zachovat si vitalitu. Takovými kmeny jsou především níže uvedené lactobacily a bifidus. Firma HealthAid používá speciální, kyselině a žluči odolné kmeny, které zabraňují žaludečním šťávám ničit tyto bakteriální kmeny předtím, než se dostanou do střeva a zajišťuje tak jejich čistotu a vysokou účinnost.

 

Pomáhá normalizovat funkci střeva, redukovat průjmy a pomáhá zlepšit vstřebávání a asimilaci živin potřebných pro tělo. HealthAid FemProbio™ doplněk stravy může být ku prospěchu lidem, kteří mají trvalé střevní potíže a pravidelně trpí nadýmáním břicha a problémy s plynatostí nebo mají špatné stravovací návyky. Může být také velmi užitečný při mírnění opakovaných kvasinkových infekcí v gynekologické oblasti či v oblasti močových cest.

 

Mezi přirozené mikroorganismy zažívacího traktu patří především mléčné bakterie Lactobacillus acidophilus a Lactobacillus rhamnosus a Bifidobakterie. Tyto kultury jsou nezbytné pro trávení a chrání organismus před škodlivými mikroorganismy, které žijí jak v tenkém, tak i tlustém střevě. Mléčné bakterie omezují růst a hnilobnou aktivitu patogenních bakterií tím, že osídlují střevní mukózu a vytvářejí přirozenou bariéru infekčním mikrobům. Zvyšují obranyschopnost proti infekcím, přispívají k střevní peristaltice a usnadňují vyprazdňování při chronické zácpě a musí se užívat při potlačování vaginálních infekcí způsobených mikroorganismem Candida a zejména po terapii antibiotiky!

 

Zlepšují absorpci složek potravy ve střevě. Vysoká koncentrace bifidobakterií se vyskytuje především ve střevním traktu kojenců. V dalších letech může díky špatné životosprávě výrazně klesat. V dospělosti tvoří často pouze 5 – 10 % z přítomné mikroflóry, což je příčinou mnoha onemocnění v organismu. Proto tyto probiotické preparáty mají schopnost snížit riziko rakoviny tlustého střeva, snižují hladinu sérového cholesterolu, zlepšují produkci vitamínu B1, B6, B12, kyseliny listové, laktoflavinu, vitamínu K a některých trávicích enzymů. Zlepšují také absorpci vápníku a tím mohou pomoci zpomalit vývoj osteoporózy.


V některých případech úporných potíží a dlouhodobě se opakujících recidiv by bylo vhodné ještě zesílit účinek preparátu FemProbio™ preparátem Candaway® doplněk stravy – obsahuje komplex bylin a koření, jejichž účinkem je snížení přemnožených patogenních plísní, kvasinek, bakterií, virů, retrovirů a mnoha dalších parazitů a to nejen v trávicím traktu.

 

Lamberts® Candaway® doplněk stravy je jedním z nejsilnějších preparátů na trhu s obsahem skořicové kůry, olivových listů, fenyklu a oregána, jehož cílem je podpořit všechny anti-candidózní dietní opatření a pomoci tak imunitnímu systému.

 

Lidský organismus je často napadán celou řadou parazitů, kteří narušují vnitřní rovnováhu těla. Odebírají živiny a jejich odpadní látky jsou pro tělo toxické. Každým rokem zabíjejí mnoho lidí tím, že tělu odebírají živiny, které jsou zapotřebí k udržování normálních biologických funkcí.

 

Až třetina veškeré populace v západních zemích trpí kvasinkou Candida albicans. Šíření Candidy ve střevech a vnitřních orgánech může vyvolat celou řadu onemocnění, které byly doposud jen velmi obtížně léčitelné. Patří sem mimo jiné nadýmání, průjem, kolitida (zánět tlustého střeva), vředy v trávicím ústrojí, gynekologické problémy, onemocnění prostaty, alergie, srdeční potíže, astma, ledvinové problémy, kolísání krevního cukru a meningitida (zánět mozkových blan).

 

Toto užívat 4 měsíce a v nějaké menší preventivní dávce budete muset možná dlouhodobě. Pokud svůj zdravotní stav zanedbáte, třeba tím, že budete čekat na nějakou „zázračnou pilulku zdarma“ od nějakého doktora, která by to vše měla vyřešit za vás a nebudete to řešit především vy sama, pak možná vás čekají doživotní komplikace! Plísně totiž žádná „zázračná pilulka“ ze zamořeného vnitřního prostředí neodstraní ani omylem a např. Candidu už vůbec ne, ta je velmi úporná a vždy je vyžadována speciální dieta s výrazným omezením konzumace cukru.

 

A samozřejmě bude nutný nějaký imunostimulant, nejlépe Echinacea & Elderberry Plus doplněk stravy – s extraktem z Echinacey a z Eleutherokoku, který pomáhá zvyšovat přirozenou obranyschopnost těla a zvyšovat imunitu.

 

Běžné dávkování při mírných potížích je v dávce 1-1-1. S tímto preparátem se naučte pracovat, je nutno jej mít doma kdykoli k dispozici. V případě jakýchkoli potíží jako je zvýšená teplota, škrábání v krku, bolest hlavy, bolest kloubů apod. příznaky označující napadení organismu, je nutno dávku Echinacea & Elderberry Plus zvýšit na alespoň 2-2-2! do vymizení potíží. Tento preparát je natolik účinný, že dokáže srazit i teplotu (při té „útočné dávce“) do 48 hodin, takže není ani nutno chodit pro nějaká antibiotika apod., která nám spíš ubližují, než pomáhají. Po vymizení příznaků onemocnění (většinou to bývá do 4-8 dnů) můžete zase dávkování snížit na 1-0-1 a později i na preventivní úroveň, čili 1-0-0.

 

Tohle je základ pokud s těmito problémy chcete skutečně pohnout k lepšímu a možná je dostat i do stavu, kdy vám nebudou způsobovat vůbec žádné potíže. Preparáty a hlavně jejich dávkování je nutno užívat tak jak jsem navrhl! Zapomeňte na nějaké šetření! Jedno bez druhého to bude mít minimální účinek a tudíž by se vám léčba značně protáhla a prodražila. I když přírodní medicína není určena ke zvládání akutních případů, může v mnohém pomoci a myslím, že v těchto případech dokonce bude nezbytná pro dlouhodobou detoxikaci a odvirování organismu a pro harmonizaci imunitního systému (podrobnosti viz Poradna podle zkušeností z praxe).

 

Pokud nejste ochotni tato doporučení akceptovat a k tomu všemu máte ještě stresovou zátěž, která samozřejmě výrazně zhoršuje fungování imunitního systému, je jasné, že vaše zdravotní potíže budou přecházet do chronického stádia s prognózou těžkých onemocnění.

 

Nutriční informace:

DDD*  1 kapsle obsahuje:

 

Název

1 kapsle

% DDD*

Lactobacillus rhamnosus   THT 030903

9 miliard

±

Lactobacillus acidophilus   THT 030101

5 miliard

±

Lactobacilus gasseri          THT 031301

9 miliard

±

Lactobacillus casei            THT 030401

2 miliardy

±

Lactobacillus plantarum     THT 030707

9 miliard

±

Lactobacillus paracasei     THT 031901

2 miliardy

±

Lactobacillus salivarius      THT 031001

2 miliardy

±

Lactobacillus brevis           THT 030201

2 miliardy

±

Lactobacillus reuteri           THT 030802

5 miliard

±

Celkem Lacto Probiotických kultur

45 miliard

±

 

 

 

Bifidobacterium longum     THT 010301

0,5 miliardy

±

Bifidobacterium lactis         THT 010801

3 miliardy

±

Bifidobacterium bifidum     THT 010101

1,5 miliardy

±

Celkem Bifido Probiotických kultur

5 miliard

±

Fruktooligosacharidy (FOS)

94 mg

±

Celkem Lacto / Bifido kultur

50 miliard

±

*   DDD - denní doporučená dávka dle vyhlášky ČR č. 225/2008 Sb.

±  DDD - denní doporučená dávka není stanovena.

 

Text je převzat z knihy „Katalog praktických zkušeností léčitele Zdeňka Říhy s doplňky stravy“. Informace ohledně použitých základních surovin výrobků mají pouze vzdělávací charakter, nepoukazují na účinky související s produkty.

 

Přejít na: Doplňky stravy → FemProbio™ 


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Copyright 2016 - 2021 © PrevenceZdravi.eu