Blog / Články
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Játra rozhodují o zdraví, imunitě i dlouhověkosti

Přidáno: 27.08.2016

Játra jsou hlavní energetický a detoxikační orgán a jsou úplně nejdůležitější pro detoxikaci organismu tím, že čistí vnitřní prostředí a umožňují tak ostatním buňkám jejich dobrou práci a existenci. Játra rozhodují o zdraví, imunitě i dlouhověkosti.

Játra jsou hlavní energetický a detoxikační orgán a jsou úplně nejdůležitější pro detoxikaci organismu tím, že čistí vnitřní prostředí a umožňují tak ostatním buňkám jejich dobrou práci a existenci. Játra rozhodují o zdraví, imunitě i dlouhověkosti.


Livercare® doplněk stravy – s tradiční složkou Ostropestřece mariánského, který pomáhá detoxikačním procesům organismu a udržuje dobrou funkčnost jater. Rovněž Smetánka lékařská má pozitivní vliv na zdraví jater a produkci trávicích tekutin a přispívá k normální funkci trávicího traktu.

 

HealthAid Livercare® doplněk stravy je speciálně vyvinutá formule s detoxikačními bylinami, jako je ostropestřec mariánský, pampeliška, dřišťál, kurkuma a artyčok. Formule je doplněna lipotropními faktory, jako jsou aminokyseliny methionin, taurin, cholin a inositol, které pomáhají při odstraňování tuku z jater a jsou důležité k udržení dobré funkčnosti jater a celkové pohody organismu. Tradiční čistící doplněk stravy vhodný pro muže i ženy.

 

Obsažené složky zlepšují detoxikační kapacitu jater a poskytují významnou podporu regeneraci jaterních buněk, což může napomoci tvorbě a vylučování žluči. Livercare® doplněk stravy tak může podpořit vaše trávicí procesy a snížit hromadění toxinů a tuků v játrech. To je přínosem zejména pro lidi konzumující alkohol, jídla z fast foodů, kuřáky a pro všechny lidi, kteří potřebují zmírnit negativní dopady některých jaterních jedů, zejména po bakteriálních, houbových a chemických toxinech a po prodělaných jaterních onemocněních jako je např. virová hepatitida, mononukleóza apod.

 

Je velmi vhodný i pro rekonvalescenty po antibiotikách a zvláště dlouhodobé terapii. Speciálně je nutný pro lidi s chemoterapií, která ničí játra velmi dramaticky. U lidí zachovávajících si játra v kvalitním stavu i při podávání chemoterapie, lze tak chemoterapii maximalizovat a je tak větší naděje, že to přežije váš organismus a ne rakovina. Faktem je, že chemií zničená játra se v intoxikovaném vnitřním tělesném prostředí obnovují velice špatně a pomalu, pak je HealthAid Livercare® doplněk stravy vaše jediná naděje.

 

Obsažené extrakty bylin mají antibakteriální a antivirové účinky, působí močopudně, zvyšují vylučování kyseliny močové z organismu. Lze je využít při revmatických chorobách, zvýšené hladině cholesterolu, zánětech žlučníku, žlučových kamenech, jako pomocný prostředek při léčbě diabetu a mnoha dalších potížích organismu.

 

Nutriční informace:

DDD*  1 tableta obsahuje:

 

Název

1 tableta

% DDD*

Prášek ze semen Ostropestřece mariánského (Silybum marianum)

250 mg

±

Prášek z kořene Smetánky lékařské (Taraxacum officinale)

100 mg

±

Prášek kořene Dřišťálu obecného (Berberis vulgaris)

100 mg

±

Prášek z Kurkumy dlouhé (Curcuma longa)

100 mg

±

Prášek z Artyčoku (Cynara scolymus)

100 mg

±

Cholin citrát

100 mg

±

Inositol

100 mg

±

L-Taurin

100 mg

±

DL-Methionin

100 mg

±

*   DDD - denní doporučená dávka dle vyhlášky ČR č. 225/2008 Sb.

±  DDD - denní doporučená dávka není stanovena.

 

Text je převzat z knihy „Katalog praktických zkušeností léčitele Zdeňka Říhy s doplňky stravy“.

Informace ohledně použitých základních surovin výrobků mají pouze vzdělávací charakter, nepoukazují na účinky související s produkty.

 

Přejít na: Doplňky stravy → Livercare®


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Copyright 2016 - 2021 © PrevenceZdravi.eu