Blog / Články
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Jak snížit přemnožené patogenní plísně, kvasinky, bakterie, viry a mnohé další parazity a to nejen v trávicím traktu?

Přidáno: 28.08.2016

Až třetina veškeré populace v západních zemích trpí kvasinkou Candida albicans. Šíření Candidy ve střevech a vnitřních orgánech může vyvolat celou řadu onemocnění, které byly doposud jen velmi obtížně léčitelné. Patří sem mimo jiné nadýmání, průjem, kolitida (zánět tlustého střeva), vředy v trávicím ústrojí, gynekologické problémy, onemocnění prostaty, alergie, srdeční potíže, astma, ledvinové problémy, kolísání krevního cukru a meningitida (zánět mozkových blan).

Až třetina veškeré populace v západních zemích trpí kvasinkou Candida albicans. Šíření Candidy ve střevech a vnitřních orgánech může vyvolat celou řadu onemocnění, které byly doposud jen velmi obtížně léčitelné. Patří sem mimo jiné nadýmání, průjem, kolitida (zánět tlustého střeva), vředy v trávicím ústrojí, gynekologické problémy, onemocnění prostaty, alergie, srdeční potíže, astma, ledvinové problémy, kolísání krevního cukru a meningitida (zánět mozkových blan).


Candaway® doplněk stravy – obsahuje komplex bylin a koření, jejichž účinkem je snížení přemnožených patogenních plísní, kvasinek, bakterií, virů, retrovirů a mnoha dalších parazitů a to nejen v trávicím traktu.

 

Lamberts® Candaway® doplněk stravy je jedním z nejsilnějších preparátů na trhu s obsahem skořicové kůry, olivových listů, fenyklu a oregána, jehož cílem je podpořit všechny anti-candidózní dietní opatření a pomoci tak imunitnímu systému.

 

Lidský organismus je často napadán celou řadou parazitů, kteří narušují vnitřní rovnováhu těla. Odebírají živiny a jejich odpadní látky jsou pro tělo toxické. Každým rokem zabíjejí mnoho lidí tím, že tělu odebírají živiny, které jsou zapotřebí k udržování normálních biologických funkcí.

 

Oregáno nebo-li Dobromysl:

Byla odedávna považována za vynikající léčivou rostlinu. Pomáhá při neurózách, má protikřečové účinky, zlepšuje trávení, podporuje chuť k jídlu a působí proti průjmům. Účinkuje jako přirozený zabíječ mikrobů, bakterií, virů a parazitů, je použitelný na kožní i slizniční infekce.

 

Často je popisován její protizánětlivý efekt a to jak na kůži a sliznice tak i na dýchací cesty, klouby a zuby. Dobromysl má velmi pozitivní vliv na akné, alergie, astma, kvasinky a plísně, zácpu, zažívací potíže, bodnutí hmyzem, bronchitidu, afty, nachlazení a chřipku, nemoci dásní, bolesti hlavy, postižení parazity, zápaly plic, psoriázu, plísně nehtů či bradavice.

 

Jde o silné přírodní antibiotikum působící i na bakteriální kmeny, které jsou jinak odolné vůči klasickým syntetickým antibiotikům. Mimoto působí Dobromysl jako silná látka proti plísním – jak kožním, tak i proti plísním v potravinách, které způsobují trávicí potíže.

 

Zveřejněn byl i důkaz účinku proti trombóze, který může do budoucna slibně ovlivnit prevenci nemocí srdce a cév.

 

Skořicovník pravý - skořice:

Je silným desinfekčním prostředkem s antibiotickým působením a je jedním z nejuniverzálnějších léků s mimořádně širokým spektrem působení. Zlepšuje trávení a odkašlávání, působí proti nadýmání a průjmu, stimuluje menstruaci a podporuje krevní oběh. Podporuje funkci zažívacího systému a funkci střevního traktu. Obsahem silic redukuje činnost trávících šťáv a významně podporuje produkci enzymů, což je důležité nejen pro trávení, ale i pro energetický metabolismus v těle. Pomáhá odstraňovat nepříjemné nadýmání a přispívá k dobré fyzické i psychické kondici a také k celkové obranyschopnosti organismu. Má stimulující a posilující vlastnosti, které přispívají k odolnosti proti únavě a dodává tělu potřebnou energii.

 

Fenykl:

Pomáhá při žaludečních a střevních obtížích a zmírňující bolestivé nadýmání. Velice vhodné je užívat ho při astmatu a černém nebo dusivém kašli, kdy přispívá k uklidnění kašle a napomáhá odstranit chrapot. Je uklidňující pro ústa a hrdlo, jeho blahodárné účinky zasahují až do hltanu a k hlasivkám. Usnadňuje vykašlávání a podporuje celkovou imunitu organismu.

 

Extrakt z olivových listů:

Hlavní oblasti zdravotního účinku extraktu z listů olivovníku zahrnují hypotenzí, vazodilatační, antibakteriální, antioxidační, protizánětlivé a hypoglykemické účinky. Olivový extrakt (s účinnou složkou Oleuropein) byl vědecky prokázán, vykazuje příznivé zdravotní účinky na kardiovaskulární systém. Zvýšením vazodilatace, snížením agregace krevních destiček, protizánětlivým a antioxidačním účinkem olivový extrakt významně snižuje riziko srdečních onemocnění.  Dávka 500 mg - 1000 mg olivového extraktu denně v klinickém hodnocení u lidí v průběhu 6 týdnů snižovala systolický tlak krve v rozmezí od 6 mmHg do 13 mmHg (v závislosti na dávce). Navíc došlo k významnému poklesu celkových hodnot cholesterolu. Polyfenoly obsažené v extraktu z listů olivovníku u 11 mužů nekuřáků v in vitro testech snižovaly agregaci krevních destiček cestou inhibice tromboxanu A2 a to opět v závislosti na dávce.

 

Samotný olivový extrakt je významně silnější antioxidant v porovnání s extraktem semen ostropestřce nebo zeleného čaje. V testech oleuropein snižoval oxidaci částic LDL cholesterolu. Obsah účinných látek v listech olivovníku je významně vyšší v porovnání s plody! Proto se při zpracování používají právě listy olivovníku. Výsledky potvrzují vhodnost tradičního užití extraktu i v léčbě dny a dnových záchvatů. Dalším účinkem extraktu je jeho antimikrobiální účinek na celé spektrum G± bakterií včetně kvasinek a některých parazitů (Plasmodium - původce malárie). Je velmi účinný proti virům, retrovirům, bakteriím, parazitům, kvasinkám, plísním a dalším mikroorganismům a to díky účinné látce Oleuropein, která je v extraktu z olivových listů obsažena.

 

Obsažené přírodní složky přípravku Candaway® doplněk stravy mají protiparazitární, protiplísňové, antiseptické, protibakteriální, protivirové, protinádorové, detoxikační a antioxidační účinky. Uvolňují křeče hladkého svalstva trávicího ústrojí, zlepšují chuť k jídlu a vylučování trávicích enzymů, pomáhají normalizovat střevní mikroflóru a ničí kvasné a hnilobné mikroorganismy. Tělu, jehož živiny a vitalita byly odnímány nežádoucími parazity, velmi prospěje užívání imunostimulantů (např. Echinacea & Elderberry Plus) a potravinových doplňků, které jsou bohaté na aktivní mikroživiny (např. Vitazyme® Energy). Vaše tělo potřebuje stálý a spolehlivý přísun aminokyselin, enzymů, vitamínů a minerálů, které mu pomáhají budovat, udržovat a regenerovat buňky opotřebované každodenní činností.

 

Nutriční informace:

DDD*  2 tablety obsahují:

 

Název

2 tablety

% DDD*

Energetická hodnota

8 kJ

±

Extrakt ze skořicové kůry (Cinnamomum verum bark - poskytuje 750 mg extraktu 5 : 1)

3750 mg

±

Extrakt z olivových listů (Olea europaea - poskytuje 200 mg extraktu 4 : 1)

800 mg

±

Extrakt ze semen fenyklu (Foeniculum vulgare - poskytuje 100 mg extraktu 4 : 1)

400 mg

±

Extrakt z oregána (Origanum vulgare)

400 mg

±

*   DDD - denní doporučená dávka dle vyhlášky ČR č. 225/2008 Sb.

±  DDD - denní doporučená dávka není stanovena.


Text je převzat z knihy „Katalog praktických zkušeností léčitele Zdeňka Říhy s doplňky stravy“.
Informace ohledně použitých základních surovin výrobků mají pouze vzdělávací charakter, nepoukazují na účinky související s produkty.

Přejít na: Doplňky stravy → Candaway


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Copyright 2016 - 2021 © PrevenceZdravi.eu