Blog / Články
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Ingredience nutné pro regulaci ostrosti vidění, zlepšení periferního vidění a přizpůsobení zraku různým světelným podmínkám.

Přidáno: 27.08.2016

Oči jsou důležitým smyslovým orgánem, zodpovědným za vidění. Dobrý zrak je důležitou součástí pohody a významným faktorem v udržení kvality života, zejména s přibývajícím věkem. Správná výživa dodávající nezbytné suroviny nám může pomoci udržet oči zdravé a fungující v celém spektru své činnosti.

Oči jsou důležitým smyslovým orgánem, zodpovědným za vidění. Dobrý zrak je důležitou součástí pohody a významným faktorem v udržení kvality života, zejména s přibývajícím věkem. Správná výživa dodávající nezbytné suroviny nám může pomoci udržet oči zdravé a fungující v celém spektru své činnosti.


Eyewise® je speciálně vyvinutý doplněk stravy s obsahem extraktů z borůvky, ostružiny, hroznových semínek, zeaxantinu a luteinu v čisté formě. Lutein je žlutý karotenoid, který se nachází v makule oka. Jedná se tedy o nejvíce prospěšné živiny, které pomáhají udržovat funkce našeho oka.

 

Oči jsou důležitým smyslovým orgánem, zodpovědným za vidění. Dobrý zrak je důležitou součástí pohody a významným faktorem v udržení kvality života, zejména s přibývajícím věkem. Správná výživa dodávající nezbytné suroviny nám může pomoci udržet oči zdravé a fungující v celém spektru své činnosti. Tyto rostlinné ingredience obsažené v Eyewise® jsou považovány za nutné pro regulaci ostrosti vidění, zlepšení periferního vidění a přizpůsobení zraku různým světelným podmínkám.

 

Pokud jste ve zvýšené míře vystaveni negativnímu vlivu fluorescenčních zářivek, obrazovek počítačů, slunečnímu světlu, kouři, větru, pylu, prachu a volným radikálům užívejte Eyewise® Lamberts® tablety, jako jeden z nejsilnějších přípravků, který je k dispozici. Pouze 25-65% populace má jasně zaostřené vidění a zdravé oči bez zákalu. Eyewise® je tedy vhodná formule pro všechny dospělé a zejména pro ty, jež mají obavy o zdraví svých očí, dospělí nad 50 let a všechny lidi, jejichž strava má nízký obsah tmavě zelené listové zeleniny.

 

Eyewise® poskytuje 10 mg volné formy luteinu v jedné tabletě. Volná forma znamená, že lutein je přítomen ve formě, která se vyskytuje v potravinách, jež jsou přirozeným zdrojem luteinu (extrakt z měsíčku), a tato forma je vysoce vstřebatelná. Nicméně, někteří výrobci používají lutein ve formě esterů luteinu, a štítky ne vždy jasně odrážejí skutečnost, že estery luteinu jsou vlastně pouze 50% lutein.

 

Kromě toho Eyewise® obsahuje také koncentrované extrakty borůvky, ostružiny a hroznových semínek. Všechny tyto sloučeniny mají silné antioxidační vlastnosti a bylo prokázáno, že mají příznivý účinek na pružnost kapilárních stěn. Oko je obklopeno sítí jemných kapilár, které jsou pod neustálým útokem škodlivých účinků volných radikálů.

 

Antioxidanty „neutralizují“ nebo zadržují škodlivé molekuly volných radikálů. Volné radikály jsou vysoce reaktivní toxické vedlejší produkty biochemických reakcí, které se objevují při normálním buněčném metabolismu a také pokud je tělo vystaveno škodlivým vlivům prostředí, například nadměrné UV záření, cigaretový kouř a toxiny nacházející se v našem jídle, ve vzduchu a vodě.

 

Oxidativní poškození zapříčiněné volnými radikály vede k mnoha degenerativním onemocněním jako je rakovina, arterioskleróza, šedý zákal a zhoršení zraku v důsledku stárnutí. Stejně tak vede k celkovému předčasnému stárnutí. Antioxidanty hrají zásadní roli při udržení zdraví a zajištění dobré pohody. Jedná se o velmi žádanou surovinu pro brzdění rozvoje civilizačních chorob.

 

Z těchto složek nutno zdůraznit především proanthocyanidiny (také pod názvem OPC anebo Pycnogenoly). Proanthokyanidiny vykazují 20 x silnější antioxidační kapacitu, než vitamín C a 50 x silnější antioxidační kapacitu, než vitamín E. Proantokyanidiny získáné z hroznových semínek posilují také krevní cévy a upravují distribuci kyslíku do jednotlivých buněk organizmu, další vlastností je podpora prevence tvorby vrásek.

 

V lékařských studiích byla hodnocena souvislost mezi karotenoidy a věkem zdegenerovanou oční sítnicí. Vědci prokázali, že anthokyany z borůvek jsou nezbytné pro zdravé oči a v kombinaci s luteinem (žlutý primární karotenoid v makule) a zeaxanthinem nejvíce snižovali riziko AMD – Age Macular degeneration – věkem degenerované sítnice. Přípravek Eyewise® obsahující karotenoidy luteinu, zeaxanthinu a koncentrované extrakty borůvky, ostružiny a hroznových semínek zlepšuje významně vidění, brzdí rozvoj šerosleposti a zlepšuje adaptaci oka na střídání světla a tmy.

 

Text je převzat z knihy „Katalog praktických zkušeností léčitele Zdeňka Říhy s doplňky stravy“.
Informace ohledně použitých základních surovin výrobků mají pouze vzdělávací charakter, nepoukazují na účinky související s produkty.

Přejít na: Doplňky stravy → Eyewise®


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Copyright 2016 - 2021 © PrevenceZdravi.eu