Blog / Články
Novinky
Chitosan Complex

Chitosan Complex doplněk stravy s nestravitelnou vlákninou chitosan extrahovanou z mořských mušlí, která má neuvěřitelnou schopnost vázat na sebe tuky přijaté potravou a znemožnit tak jejich absorpci v těle. Chitosan...

více
Doporučujeme
  
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?

Berry Bursts Omega 3 pro děti

Přidáno: 28.08.2016

Esenciální omega 3 mastné kyseliny DHA a EPA pomáhají optimalizovat zrání mozku, podporují normální vývoj mozku a poznávací funkce a duševní rovnováhu v raném věku. Pokud tedy máte děti od 3 let a po přečtení této a níže uvedených informací nechcete tento přípravek hned objednat, tak jste to zřejmě nečetli pozorně a je nutno se po přečtení vrátit na začátek tohoto článku a přečíst si jej znovu.

Esenciální omega 3 mastné kyseliny DHA a EPA pomáhají optimalizovat zrání mozku, podporují normální vývoj mozku a poznávací funkce a duševní rovnováhu v raném věku. Pokud tedy máte děti od 3 let a po přečtení této a níže uvedených informací nechcete tento přípravek hned objednat, tak jste to zřejmě nečetli pozorně a je nutno se po přečtení vrátit na začátek tohoto článku a přečíst si jej znovu.

 

Tyto mastné kyseliny se v přírodě vyskytují v mořských rybách, zejména těch tučných, jako jsou losos, makrela, sleď, tuňák apod. Pokud tedy nekonzumujete (a to vzhledem k omezenému přístupu k mořským rybám v naší republice zcela jistě nekonzumujete!) 3x týdně minimálně 140 g mořských ryb (nesmažených!) je nutno zajistit pravidelný přísun těchto životně důležitých látek formou doplňku stravy.

 

Největší účinek mají omega 3 mastné kyseliny s dlouhým molekulovým řetězcem, označované zkratkami EPA a DHA. Ty se nacházejí především v mořských rybách. Obsahují je i speciální výtažky a doplňky stravy připravené z rybího tuku jako například právě tento Berry Bursts Omega 3 doplněk stravy.

 

Omezují riziko předčasného porodu, brání vzniku a rozvoji rakoviny prostaty, snižují zvýšený krevní tlak. A je to právě DHA, která je mimořádně důležitá pro vývoj mozku a očí plodu a kojence.

 

Uplatní se dokonce i v podpůrné léčbě hyperaktivity dětí, poruch učení, chování a poruch činnosti mozku obecně. Nejnověji se také uvádí pokles rizika vzniku diabetu. Napomáhají eliminovat výskyt srdečních arytmií, zlepšovat imunitní odpověď organismu a tím pozitivně ovlivňovat průběh astmatu a alergií, lupusu, Crohnovy choroby, revmatoidní artritidy, ulcerózní kolitidy, hypertenze a také depresí, mentálních postižení a schizofrenií.

 

Omega 3 mastné kyseliny:

Jsou součástí buněčných membrán, napomáhají zlepšit pružnost cévních stěn a tím posilovat oběhovou soustavu. Mají pozitivní efekt na potíže jako jsou ztuhlé klouby a problematická pokožka. Zmírňují intenzitu menstruačních křečí, příznivý efekt byl zaznamenán u ledvinových kamenů, syndromu chronické únavy a poklesu imunity. EPA je důležitou součástí fosfolipidů membrán nervových buněk a je hojně obsažena v pohlavních orgánech a v sítnici oka. Při jejím nedostatku vznikají poruchy centrálního nervového systému a snižuje se schopnost zapamatování. Nižší hladiny byly zjištěny i u roztroušené sklerózy, u progresivní encefalopatie (nezánětlivé onemocnění mozku, do kterých spadá např. LMD-lehká mozková dysfunkce-nesoustředěnost, nepozornost, impulzivita a další projevy „zlobení a vyrušování“ dětí ve škole) a u pigmentové degenerace sítnice. Omega 3 mastné kyseliny jsou nejlepším potravním doplňkem proti ischemické chorobě a infarktu myokardu!

 

Berry Bursts Omega 3 doplněk stravy – žvýkací tablety pro děti s příjemnou chutí černého rybízu obsahující esenciální omega 3 mastné kyseliny DHA, EPA, + vitaminy A, C, D a E.

 

Lamberts® Berry Bursts Omega 3 doplněk stravy byl speciálně vyvinut pro děti ve věku od 3 let. Žvýkací měkké kapsle uvolňují lahodné přírodní aroma černého rybízu a dodávají esenciální omega 3 mastné kyseliny, vedle životně důležitých vitaminů A, C, D a E. Tato unikátní směs se vyrábí za použití jednoho z nejvíce sofistikovaných čistících procesů, které minimalizují jakékoliv „rybí pachutě“.


Esenciální omega-3 mastné kyseliny DHA a EPA pomáhají optimalizovat zrání mozku, podporují normální vývoj mozku a poznávací funkce a duševní rovnováhu v ranném věku.

 

Vitamin A:

Je důležitý pro zdraví očí, růst a vývoj kostí a zubů, dělení buněk včetně buněk imunitního systému, udržuje strukturu a funkce kůže a má také antioxidační účinky jako vitaminy E a C pomáhá neutralizovat volné radikály a mohou tak pomoci zabránit poškození buněk.

 

Vitamin D:

Napomáhá svalovému růstu, mineralizaci kostí, zubů, vstřebávání a využití vápníku, fosforu a dělení buněk imunitního systému.

 

Nutriční informace:

DDD* 1 žvýkací tableta obsahuje:

 

Název

1 tableta

% DDD*

Energetická hodnota

8 kJ

±

Koncentrát rybího oleje

200 mg

±

Celkem omega 3

120 mg

±

Z toho DHA

100 mg

±

Z toho EPA

14 mg

±

Vitamin C (L-askorbová kyselina)

30 mg

37%

Vitamin E (D-α-tokoferol)

1,5 mg  (2 IU)

12%

Vitamin A (retinyl-palmitát)

200 µg (363 IU)

25%

Vitamin D3 (cholekalciferol)

2,5 µg (100 IU)

50%

*   DDD - denní doporučená dávka dle vyhlášky ČR č. 225/2008 Sb.

±  DDD - denní doporučená dávka není stanovena.

 

Doporučené dávkování:

dávkování určí terapeut přírodní medicíny na základě svého vyšetření, případně podle vážnosti vašeho zdravotního stavu, vaší hmotnosti a kombinace s dalšími preparáty.

 

Text je převzat z knihy „Katalog praktických zkušeností léčitele Zdeňka Říhy s doplňky stravy“.

Informace ohledně použitých základních surovin výrobků mají pouze vzdělávací charakter, nepoukazují na účinky související s produkty.

 

Přejít na: Doplňky stravy → Berry Bursts Omega 3


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Copyright 2016 - 2020 © PrevenceZdravi.eu